telefon123

Szyby Samochodowe Sprzedaż, Montaż oraz Naprawa

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą, wymianą i naprawą szyb samochodowych. Posiadamy szeroki asortyment szyb do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferujemy szyby renomowanych firm jak i również tańsze zamienniki oraz używane, oryginalne z logo producenta

Profesjonalnie demontujemy całe szyby samochodowe z zachowaniem oryginalnych uszczelek. Realizaujemy również zamówienia na wymianę szyb do maszyn budowlanych i specjalistycznych. Obsługujemy kompleksowo naszych klientów, oferując szeroki asortyment szyb oraz szybką i sprawną realizację zamówień.

Gwarantujemy profesjonalny montaż zgodny z zachowaniem norm i technologii, na bazie najnowocześniejszych produktów firmy Sika.


Obsługujemy firmy transportowe, komisy samochodowe, zakłady blacharsko - lakiernicze i klientów indywidualnych z poniższych miast:
Kielce,Busko Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce,Jędrzejów, Końskie, Łopuszno, Małogoszcz, Morawica,Piekoszów, Pińczów,Skarżysko-Kamienna, Staszów, Szczekociny, Włoszczowa, Wodzisław